Klobouk dolů
Přehrát video

00:00

3:31:24

Klobouk dolů

Video Audio Zkopírováno do schránky

5. ledna 2023 22:35 • estav.tv

Přehrát pouze zvuk
Sdílet

Klobouk dolů 2022 - firmy, které dělají víc, než svůj byznys

Představujeme firmy a podniky, které dělají víc než svůj byznys. Udržují vysoké standardy kvality výrobků a férový přístup k zaměstnancům, a to i přes těžké časy, jako je pandemie covid a vysoké ceny energií.

Náročné podmínky vyžadují schopnost přizpůsobit své postupy a technologie, aby firmy udržely svou konkurenceschopnost a zajistily, aby se jejich zaměstnanci po celou dobu cítili v bezpečí.

Podívejte se na videa a zjistěte, co tyto společnosti dělají správně.

NIBE Energy Systems CZ, DZ Dražice

Stiebel Eltron

Petlach TZB

ista Česká republika

ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s.

Thermona

Amplla

ZAVRZ s.r.o.

Heluz

Woltair

Wienerberger CZ

Brilon a.s.

Cover Klobouk dolů-2

Klobouk dolů

1 díl

Klobouk dolů 2022 - firmy, které dělají víc, než svůj byznys

Představujeme firmy a podniky, které …

Články na ESTAV.cz

21. února 2024 | Mgr. Bc. Sandra Červenková Rozvádíte se? Víme, jak se počítá vypořádání mezi manželi a jak se zohlední změna hodnoty majektu Vypořádání nemovitosti a dalšího majektu manželů při rozvodu, je matematická úloha. Vstupuje do ní řada údajů. Zdánlivě je to jednoduché, pasiva a aktiva se odečtou, a to celé dělí dvěma. Jenže vypořádání v praxi pak jednoduché není. Například nemovitosti často nelze dělit. Nebo co když jeden z manželů zdědil prostředky a přispěl s nimi na koupi společného majetku? A co když majetek v čase nabyl nebo ztratil na hodnotě? Podívejme se podrobně na další rodinné, majetkové a finanční patálie manželů Novotných. 20. února 2024 | Vlastimil Růžička Udržitelná architektura: Architekti cítí odpovědnost za své stavby. Přijďte se podívat Výstava s názvem A Lot With Little v pražském CAMPU (Centrum architektury a městského plánování) představuje udržitelnou architekturu očima světových i českých architektů. Součástí je filmová projekce. Výstava potrvá do 3. března 2024. 20. února 2024 | Ing. arch. Martina Dokoupilová Stavíte dřevostavbu? Při stavbě dřevěného domu ohlídejte tyto časté chyby Způsob založení a výstavba dřevostaveb má svá pravidla, která je vhodné kontrolovat již v průběhu stavby. Mezi jedno ze základních doporučení při návrhu i realizaci dřevostaveb patří dodržení tzv. konstrukční ochrany domu. Jaká jsou tato základní pravidla?